Máte jiný problém? Vyberte...

Články

Lifting řas

K získání dlouhých a výrazných řas bez nutnosti použití řasenky nabízí mnoho kosmetických salónů lifting řas keratinem. Během této šetrné relaxační procedury nanáší na vaše odlíčené řasy několik vrstev speciální směsi, která obsahuje tělu vlastní složku – keratin. Tato směs nejenže dodá řasám délku, objem a svůdné natočení, ale také je zregeneruje a vyživí.

Řasy, které jste měly poničené například vlivem neprofesionálního prodlužování řas, tak znovu získají svůj zdravý vzhled a začnou rychleji růst. Keratin proniká hluboko do struktury řas a vyplňuje jejich mikrotrhlinky. Právě díky tomu jsou husté, hladké, lesklé a samy se natáčí – a to dokonce, i když byly dříve rovné a nepoddajné.

Lifting řas je doporučovaný ženám, které preferují přirozený svěží vzhled, nebo chtějí dát do pořádku své poškozené řasy. Efekt prodloužených a natočených řas vydrží až 6 týdnů, poté je třeba vzhledem k přirozené výměně řas ošetření zopakovat. Pro co nejtrvanlivější výsledek se 2 dny po aplikaci vyhněte sauně, nebo pobytu v páře.

přidáno 13.6.2019