Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Regital Lash

REgital Lash od Bitotter je sérum pro růst řas a obočí, které zajšťuje hustší, delší a silnější řasy už za 6 týdnů. Sérum je možné kromě řas používat také na obočí. Vše je samozřejmě dermatologicky testováno. Sérum nerozpouští ani lepidlo na řasy, takže můžete nechat nalepené své umělé řasy, zatímco pečujete o ty pravé. Žádné parabeny ani parfemace na vás nečekají.Ve složení najdete samé zajímavé látky, které najdete v jiných přípravcích pro řasy - ovšem zde najdete všechny najednou ve vysoké koncentraci.

MYRISTOL Pentapeptide-17 je protein, který má za úkol stimulovat vlasové folikuly a produkci vláskových buněk. Řasy jsou díky němu delší a hustší. Peptid také ovlivňuje výživu pokožky a vytváří pro vlasové folikuly ideální prostředí. Řasy jsou lépe vyživovány, nevypadávají a mají zdravější vzhled.

KOLAGEN je samozřejmostí. Je to stavební kámen pokožky, posiluje a zvěšuje jeji elasticitu i pevnost a pomáhá svým způsobem k růstu řas a obočí. Zabraňuje také vypadávání řas i obočí.

ARGININ je aminokyselina, která bojuje s bakteriemi a viry, které mají vliv na imunitní funkci kůže. Argnin se podílí na syntetizování kolagenu v pokožce, prokrvuje ji a díky tomu se k folikulám dostávají ostatní látky potřebné pro růst řas a obočí.

Zajímavý je Extrakt z dýňových semen. Ten totiž obsahuje nepřeberné množství minerálů a vitamínů, zejména vitamínu A, C a E. Ty mají vliv na optimální hydratování pokožky a bojují se zákeřnými volnými radikály. Urychluje se tak proces obnovy pokožky. Výtažky fytosteroly jsou protizánětlivé a antialergické.

KYSELINA HYALURONOVÁ váže vodu v pokožce, zvyšují elasticitu pokožky, takže řasy i obočí budou mít ideální podmínky pro růst.

A nakonec SFINGOLIPIDY. Ty patří mezi nejběžnější fingolipidy ceramidů. Ochrání povrch pokožky před škodlivými faktory z prostředí a to jak před chemickými vlivy z make-upu nebo mechanickými vlivy při smývání make-upu. I díky tomu jsou řasy stabilní a odolné proti poškození.

Použití přípravku Regital Lash je jednoduché. Vždy je třeba se odlíčit, aby na pokožce nezůstaly žádné zbytky make-upu nebo krému. Pokud máte kontaktní čočky, je třeba je sundat aby nedošlo ke kontaminaci v očích. Jednou denně pak nanesete Regital Lash přímo na pokožku víčka pod řasami, stejně jako byste si malovaly oční linky. Pokud chcete podporovat růst obočí, pak se nanáší sérum přímo na obočí. Regital Lash je nutné používat pravidelně po dobu minimálně 6 týdnů.

REGITAL LASH od Biotter je možné zakoupit v kamenných prodejnách i na internetu. Často je najdete ve specializovaných prodejnách se zdravotnickými potřebami i v lékárnách - tedy častěji než v obchodech s běžným make-upem. Objednávat můžete na internetu napříč různými obchody a často můžete ulovat také zajímavou slevu. Obsah balení je pouhé 3 ml a cena se pohybuje v řádech několika stovek korun. Je to ovšem investice, kterou si vaše řasy zaslouží. Nezapomeňte, že jakmile se vám povede obnovit vaše přirozené řasy, ušetříte až tisíce korun za ty umělé, které rozhodně nevypadají tak dobře.