Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Cils Booster

Lancome je světoznámá značka kosmetické péče o krásu, která vám přináší své produkty už od od roku 1935. Začalo to krásnými vůněmi a dnes nabízí velmi širokou škálu produktů, mezi které patří i Cils Booster.Cils booster je primárně zaměřený na řasy. Řasy jsou stejně náchylné k poškození jako jsou třeba vlasy. Proto se i řasám vyplatí věnovat patřičnou péči. Lancome Cils Booster je sérum na řazy využívající komplex Kerasolution obsahující 4 aminokyseliny. Má tak nejen vyživující, ale celkově posilující účinky. Právě díky tomu je možné při pravidelné aplikaci na řasy získat hustější, silnější a chráněné řasy, které nevypadávají.

Lancome Cils Booster zanechá vaše řasy viditelně silnější a hustější. Zabrání také vypadávání čas během odličovací fáze. Pokud tedy při odličování nacházíte na polštářcích velké množství řas, pak je Cils Booste řešením vašich problémů. Už nebudete muset kupovat ty ošklivé a uměle vypadající nepřirozené nalepovací řasy. Vaše vlastní řasy získají pružnost, měkkost a lesklý vzhled. Své řasy zdravě vyživíte a nepoškodíte ani své oči, pokud vám kapka kápne do oka. Produkt je totiž oftalmologicky testovaný.

Testování uživetelek mělo následující výsledky:

87 % si povšimlo, že jsou jejich řasy silnější

83 % uvedlo, že jim řasy během odličování méně vypadávaly

80 % zaznamenalo, že se řasy celkově oživily

88 % potvrdilo, že jsou řasy pružnější a měkčí

82 % souhlasilo, že řasy vypadají lépe než dříve

78 % uvedlo, že jsou řasy lesklé

A co se v tomto zázračném produktu nachází? Samozřejmě to je komplex Kerasolution s obsahem 4 aminokyselin, kyselina hyaluronová a také madecassoside.

Konkrétně je složení produktu následující (pochází ze stránek výrobce:

AQUA / WATER, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, MADECASSOSIDE, ROSA CENTIFOLIA EXTRACT / ROSA CENTIFOLIA FLOWER EXTRACT, ROSA MEICHIBON/DELGRAMAUE CALLUS, ROSE EXTRACT, SAFFLOWER GLUCOSIDE, THREONINE, SODIUM CITRATE, ARGININE, SERINE, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL, PROLINE, ALANINE, AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE, ASCORBYL GLUCOSIDE, PROPANEDIOL, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL, CITRIC ACID, XANTHAN GUM, PANTHENOL, BIOTIN, GLUTAMIC ACID, POLYSORBATE 21, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL

Sérum se nanáší 2 x denně podél linia řas, jako když si nanášíte oční linky. poté přípravek aplikuje ena jednotlivé řasy od kořínků až po konečky. Po aplikaci je třeba počkat 1 až dvě minuty na vstřebání, než začnete nanášet oční makeup. Za pouhé čtyři týdny pomůže Cilis Booster obnovit hustotu a délku vašich řas.

A jak si můžete být jistí, že toto sérum opravdu funguje? V době internetu není vůbec těžké dohledat nějaké recenze. Doporučujeme vám tedy vyhledat si na internetu uživatelské recenze tohoto produktu. Uvidíte, že sérum opravdu funguje a uživatelky jej hodnotí velmi pozitivně.

Přejeme vám příjemný nákup ať už zvolíte jakýkoliv e-shop a hlavně krásně vypadající a zdravé řasy za každých okolností.