Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

No1 Lash

Krásné a dlouhé řasy už nemusí být z říše snů. Díky produktu Di Angelo Cosmetics No1 Lash můžete i vy dodat svému pohledu na svůdnosti. Je to snadné. Stačí sérum pravidelně používat a vaše řasy se prodlouží o neuvěřitelných 7 mm. Sérum je vyrobené na bázi vody a kromě růstu podporuje také objem řas a zvýrazňuje nejkratší téměř neviditelné řasy. Efekt produktu poznáte už po 1 měsíci používání. Během 2 měsíců už se můžete těšit na 2 násobek původní délky řas.Sérum celkově řasy posiluje a zanechá je pružnější, než byly před tím. Pomáhá ztmavit jemné řasy, které nejsou na první pohled vidět. Dodává také řasám svůdný objem a lesk.

Ve složení produktu najdete směs nanopeptidů. Vyživí tak řasy od kořínků a posílí jejich růst. Arginin pak urychluje růst řas. Jujubový výtažek intenzivně hydratuje řasy po celé jejich délce. Hydrolyzované hedvábí je pak určené pro pružnost a lesk. Keratin chrání před vysoušením a kolagen zvýší pevnost a pružnost řas.

Aplikace je zcela jednoduchá - jak jste zvyklí u běžné řasenky. Důkladně otřete přebytečnou tekutinu z aplikátoru o hranu nádoby a malé množství séra naneste přímo ke kořínkům horních i dolních řas. Nemá cenu ovšem potírat samotné řasy - důležité je dostat se ke kořínkům. Na řasy jako takové sérum nepůsobí. Poté 2 minuty musíte počkat na vstřebání. Používat byste měli sérum ráno a večer. Řasy rostou v cyklech a při použití séra se tento cyklus může z důvodu rychlejšího a výraznějšího růstu zkrátit. Tím pádem můžete mít pocit, že vám řasy padají. Ovšem jedná se o přirozenou obměnu - slabé řasy musí udělat místo pro nové silné a zdravé. Dávejte si pozor, abyste nenanášeli séra mnoho. Přílišné množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení nebo zarudnutí očí. V případě, že se vám sérum dostane do oka, je třeba je okamžitě vypláchnout. Pokud dojde k zarudnutí, přerušte na několik dní používání produktu.

Sérum je produkt na přírodní bázi, který na trhu už od roku 2010. Za dobu své existence si jeho efektivitu ověřily desítky tisíc spokojených zákaznic po celém světě. Mnozí jej používají dlouhodobě, aby si krásné vlasy zachovali.

Složení:

Voda, Hydrolyzed Keratin , Panthenol, Lecithin , Taurin , Glucose, Ectoin, Capryloyl Glycine, Inositol, Phenoxyethanol, Naringine, Copper Gluconate, Azelaic acid, Alcohol. Neobsahuje žádné oku škodlivé látky jako Bimatoprost, Palmitoyl Pentapeptide 5.

Přípravek obsahuje speciální nano peptidy, které se díky své velikosti dostávají hlouběji do tkáně a intenzivně tak působí přímo v koříncích. Zajistí tak dokonalou výživu a podporu cirkulace. Jmožn8jí tak rychlejší růst a zpevnění, které vydrží 2x déle.

Díky tomuto séru se nebudete už muset tolik spoléhat na makeup. Řasy budou přirozeně tmavší a delší. Z dlouhodobého hlediska se jedná o přístup zdravější a pokud kúra zafunguje, jak by měla, ušetříte hodně peněz na řasenkách. Zároveň si ušetříte při čištění obličeje jednu oblast.

Věříme, že sérum vám opravdu pomůže dosáhnout krásných a zdravých řas. Investice, která se vyplatí.