Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Nuvega

Pokud jsou krásné řasy tím, po čem nutně toužíte, pak FacEvolution Nuvega je tou pravou investicí pro vás. pro vás. Jedná se o veganské růstové sérum, které v sobě má hromadu účinných ingrediencí, které vám pomohou revitalizovat řasy, posilovat jejich strukturu a podporovat jejich růst. pokud budete toto sérum užívat dlouhodobě, pak navíc vaše řasy ztmavnou, takže nebude nutné už používat klasickou řasenku.Sérum má prokazatelné účinky, které z něj dělají oblíbený produkt pro pozoruhodnou proměnu řas a zvýraznění pohledu. A toho dosahuje bez obsahu živočišných složek. Užívat si můžete maximálně dlouhé, husté a pružné řasy.

Čeho užíváním produktu FacEvolution Nuvega dosáhnete? Získáte tak viditelně prodloužené a zahuštěné řasy během čtyř až šesti týdnů. Zároveň vyživuje a zároveň stimuluje růst. Zmatvuje také odstín řas a stejné sérum můžete použít také na obočí. Balení obsahuje praktický aplikátor pro snadné použití. Séru nezpůsobuje alergickou reakci. Je vhodné i pro vegany.

Ve složení najdete:
výtažek z mungo fazolí
výtažek z lučního jetele
výtažek z červeného jetele
biomimetické peptidy
bez obsahu živočišných ingrediencí

Sérum stačí aplikovat na vaše horní řasy. Na spodní linii řas se dostane automaticky, když zavřete oči. Pro ideální výsledek stačí malé množství, které nanesete ke kořínkům řas. Podobně jako při malování oční linky. Není vhodné sérum používat po opalování, během těhotenství a během chemoterapie. Běhěm prvních pěti dnů užívání pak můžete zaznamenat jemné brnění či píchání v místě, kam jste sérum aplikovali. Pokud příznaky neustoupí, přestaňte sérum používat.

SLOŽENÍ:

Aqua, Pentylene Glycol, Propanediol;Butylene Glycol;Glycerin, Dextran, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acetyltetrapeptide – 3;Trifolium Pratense Flower Extract, Arginine, Trifolium Pratense Seed Extract, Vigna Radiata Seed Extract.

Toto sérum vás bude hýčkat. Užívat jej můžete minimálně čtyři týdny, ovšem dlouhodobějším užíváním nic nepokazíte. Sérum je totiž zdravotně nezávadné a nemá žádné velejší účinky. Pokud si máte vybrat mezi tímto sérem a umělými řasami, rozhodně také v dlouhodobém horizontu ušetříte. Váš pohled bude znovu atraktivní a finální líčení bude o mnoho líbivější. Stačí jednou denně aplikovat a za čtyři týdny už uvidíte rozdíl. Jedna lahvička séra by vám při správné aplikaci měla vydržet minimálně na šest měsíců. Sérum je vhodné jak pro muže, tak pro ženy.

Jak to vlastně funguje? Sérum způsobí, že bio peptidy obsažené v něm, znatelně prodlužují růstovou fázi a díky tomu mohou řasy a obočí dorůst vždy svého maxima před tím, než vypadnou. Během tohoto procesu navíc mohou čerpat tolik důležité živiny a podpůrné látky, které spolehlivě podpoří potřebné prokrvení filikulů. Maximální nárůst délky zpozorujete rychle a to až o neuvěřitelných 45 % původní délky. Váš sen o krásných a dlouhých řasách tak nemusí být pouhým snem.

Věříme, že vám sérum pro řasy FacEvolution od Nuvega pomůže být tak krásná, jak jste si vždy přála být.