Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Revitalash Advanced

Je tu další způsob, jak mít nádherně dlouhé a silné řasy s dechberoucím objemem. Nemusí to být jenom sen, může to být realita a to díky kondicionéru RevitaLash Advanced. Ten poskytuje křehkým a suchým řasám nevídanou péči a vyživí je během 3 - 8 týdnů. Budou také viditelně silnější.Tento přípravek hloubkově vyživí řasy už od kořínků, posílí jejich růst a pomůže je opticky i fyzicky prodloužit. Dodá řasám také větší objem. Klíčem je unikátní složení. BioPeptin komplex pomůže řasy prodloužit, zahustit a celkově posílit. Extrakt z ženšenu a kropenáče pak bude dodávat řasám antioxidanty. Výtažek ze serenoy plazivé zajistí celkový lesk a zlepší vzhled řas. Pšeničný protein pomůže řasy zpevnit a vyhladit.

Aplikace je velmi jednoduchá. Stačí důkladně otřít přebytečnou tekutinu na aplikátoru o hranu nádobky, jak jste zvyklí i u jiných kosmetických produktů. Pomocí přiloženého štětečku nanesete kondicionér RevitaLash Advanced a v malém množství nanesete ke kořínkům čistých a odlíčených řas. Není potřeba potírat sérem řasy samotné, na ně sérum nepůsobí. Používat se musí každý den po dobu několika týdnů, dokud se nedostaví požadovaný efekt. Pro udržení efektu pak stačí nanášet sérum pouze 2 - 3 x týdně. Řasy rostou v cyklech a při použití kondicionéru se tento cyklus může z důvodu rychlejšího a výraznějšího růstu zkrátit. Tím pádem můžete mít pocit, že vám řasy padají. Není to ale tak, protože dochází pouze k jejich přirozené obměně.

Složení je hypoalergenní a nedráždivé, takže je produkt vhodný i pro ženy s citlivýma očima. Antibakteriální úprava zabrání množení bakterií. Jemný štěteček umožní snadnou a rychlou aplikaci. Při pravidelném a dlouhodobém používání přípravku RevitaLash Advance jsou výsledky zaručeny.

Příběh této značky a produktu se začal psát v roce 2006 v Kaliforinii. Tam oční lékař chtěl vytvořit speciální dárek pro svou nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po rakovině prsu. Během léčby chemoterapií jí začaly slábnout řasy a vypadávat. Doktor se snažil najít způsob, aby Gayle pomohl a vrátil řasám jejich sílu a zdraví. Výsledkem byl produkt RevitaLash Advanced, který ženě pomohl nejen vrátit krásné řasy, ale především sebevědomí. Díky úspěchu jednoho produktu pak vznikla kolekce pečujících a vyživujících přípravků na řasy, vlasy i obočí, která vyhrává kosmetická ocenění po celém světě. Sérum na řasy RevitaLash Advanced je dodnes nejprodávanějším produktem této kosmetiky. Nepomohl jenom Gayle s jejími chemií oslabenými řasami, ale už milionům žen po celém světě.

Složení
Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin, Phosphoric Acid, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camelia Oleifera Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl, Tripeptide-1, Octapeptide-2

Přejeme vám, ať vám přípravek slouží a obnoví nebo pomůže zachovat krásné řasy, které jsou u žen tolik důležité