Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Embryolisse Artist

Chcete mít krásné řasy? Klíčem k tomu je správná péče o vaše zdraví. Správná strava zajistí správný růst všech vlasových folikulů, včetně řas. Samozřejmě pokud selže veškerá prevence, je tu možnost používat séra na řasy a obočí, jako je Embryolisse Artist Secret.Řasy nejsou jen pro krásu - pomáhají také chránit naše oči před nečistotami a nečistotami. Pomáhají nám také účinněji mrkat, protože pomáhají našim slzám odvádět prachové částice a další dráždivé látky. Delší a hustší řasy proto pomáhají udržovat naše oči zdravé!

Posilující a zhušťující péče Embryolisse Artist Secret o řasy bude stimulovat růst a posilovat pro viditelné výsledky už po 28 dnech. Řasy jsou delšík hustší a obočí je plnější a lépe definované. Sérum je vhodné pro citlivé oči i nositelky kontaktních čoček.

Mezi základní vlastnosti tohoto sé=ra patří - posilování folikul, výživa řas a obočí, stimulace růstu, delší a hustší řasy, lépe definované obočí. POužívání je snadné, ovšem doporučujeme se držet instrukcí v příbalové informaci.

Složení produktu: Aqua (Water). Alcohol Denat. Glycerin. Pvp. Carbomer. Disodium Edta. Phenoxyethanol. Sodium Hydroxide. Ricinus Communis (Castor) Seed Oil. Centella Asiatica Extract. Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Panthenol. Arginine. Citric Acid. Potassium Sorbate. Sodium Benzoate. Biotinoyl Tripeptide-1.

Otázky a odpovědi:

Mohu použít Embryolisse Artist Secret Lash Booster s řasenkou?

Ano absolutně. Toto sérum zlepšující řasy je bezbarvé a jde spíše o péči o pleť než o make-up. Stejně jako byste před použitím rozjasňujícího korektoru použili svůj krém pod oči na tmavé kruhy, před nanesením řasenky použijete Artist Secret Lash Booster.

Tento zvýrazňovač řas nezmění barvu řas ani okamžitě nezvětší a prodlouží řasy jako řasenka. Ale toto ošetření působí na chloupky a folikuly a zvyšuje růst a tloušťku řas za méně než měsíc.

Pro koho je Embryolisse Artist Secret Lash Booster určen?


Toto sérum na růst řas je ideální pro každého, kdo si všiml, že jeho řasy nebo obočí začínají vypadat trochu řídce. Pokud vaše řasy ztratily hustotu, kterou kdysi měly, Artist Secret Lash Booster byl vytvořen pro vás.

Toto sérum funguje krásně i na obočí. Takže pokud je vaše obočí obětí šílenství 90. let, vyzkoušejte tento produkt na podporu opětovného růstu chloupků. Na rozdíl od mnoha sér na růst řas je Embryolisse Artist Secret Lash Booster dostatečně jemný pro citlivé oči a pro ty, kteří nosí kontaktní čočky.

Vysvětlení aktivních ingrediencí:

Aktivní složky v tomto Lash Booster jsou -
- Extrakt z Centella, také známý jako Gotu Kola, který stimuluje opětovný růst vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů.
- Biotinyl Tripeptid je odvozen z proteinu a obsahuje biotin a aminokyseliny pro podporu silnějších a hustších vlasů.
- Arginin zlepšuje prokrvení vlasových kořínků a v konečném důsledku stimuluje růst.
- Ricinový olej dodává vzhled plnějšího, delšího obočí a řas.

Přejeme pevné zdravý a krásné řasy za každých okolností.