Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Gigalash

Řasy jsou pro ženy velmi důležité. To, co jsou vlasy pro krásnou hlavu, to jsou řasy pro krásné oči. Bez nich to prostě není ono. GigaLash je sérum, které bylo speciálně vyvinuto pro prodloužení, zvýraznění a zhuštění řas. Motorem technologie je patentovaná technologie EPM enzymů. Ta poskytuje první viditelné výsledky již během sedmi dnů užívání.

Účinnost prokazují i nezávislé testy. Ukázaly, že sérum GigaLash je schopné v průběhu velmi krátkého času dodat řasám o 70 % více objemu a až o 90 % větší délku. Gigalash jakožto kosmetický přípravek dokáže podpořit tvorbu skutečných řas, které vypadají prostě úžasně a není možné je srovnávat s nalepovacími umělými řasami s nepřirozeným vzhledem. Přípravek je samozřejmě dermatologicky testován a splňuje důležité evropské certifikace.

Zapomeňte na umělé řasy, prodlužovací spirály a řasenky. Vaše řasy mohou být dokonalé i bez nich. Takové produkty dodávají nepřirozený vzhled, tvoří se černé hrudky nebo se řasy nevzhledně lepí dohromady. Toužíte-li o opravdu dlouhých a hustých řasách bez použití prodlužovacích spirál nebo umělých řas, které řasy devastují, je Gigalash opravdu ideálním přípravkem právě pro Vás.

U Gigalash jsou si natolik jistí kvalitou a účinností svého výjimečného produktu, že jsou schopni Vám garantovat 100 % spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že jakákoliv nespokojenost bude odměněna vrácením peněz v plné výši do 15 dnů.

Cyklus růstu řas trvá 30 dní. Řasa, která se nachází v konečné fázi růstu se nakonec uvolní a vypadne. Tento proces se pravidelně opakuje u každého člověka. GigaLash v zásadě prodlužuje růstový cyklus řasy, díky čemuž mohou vyrůst déle. Zabrání to vypadnutí řasy. Sérum GigaLash rychle pronikne hluboko k folikulům, vyživí je a stimuluje je k dalšímu efektivnímu růstu. Sérum zároveň poskytne ochranu proti lámání řas a zvýší jejich pružnost.

Gigalash je Vaším nejlepším služebníkem. Právě patentovaná směs enzymů EPM byla vyvinuta speciální pro prodloužení řas. Díky rychlému nástupu můžete pozorovat první výsledky už po sedmi dnech od použití séra. Po dvou týdnech budou Vaše řasy o 20 % delší. A to je teprve začátek.

Objednat si samozřejmě můžete různá množství séra Gigalash. Na začátek Vám doporučujeme objednat jednu aplikační ampulku. Jakmile spatříte výsledky a odhodláte se užívat Gigalash dlouhodobě, doporučujeme objednat maximální možné množství, které si můžete aktuálně dovolit. Čím více ampulek si najednou objednáte, tím více ušetříte na jednotlivé ampulce.Gigalash budete používat 2x denně, ráno a večer na čistou a nenalíčenou pleť. Protože balen obsahuje až 6 mililitrů séra, jedno balení vydrží bezpečně při každodenním používání až 6 měsíců. Sérum se aplikuje jednoduchým aplikátorem jako oční linka, takže to zvládne opravdu každá žena. První výsledky bude možné pozorovat již brzy, stačí vytrvat.

Další informace o přípravku najdete přímo na stránkách Gigalash.cz. Dejte si dobrý pozor na napodobeniny a nakupujte vždy pouze v oficiálním obchodě.

Věříme, že budete se sérem Gigalash spokojená a že Vaše řasy se stanou předností, kterou jste nikdy nedoufala, že budete mít.