Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Bione Bio

Máme pro vás popis něčeho skvělého, něco, co vám pomůže získat krásné a zdravé řasy, o kterých jste vždy snily. Je to Bione Cosmetics Bio Posilující Sérum! Pojďte s námi prozkoumat tento úžasný produkt a zjistit, proč by mohl být právě tím, co vaše řasy potřebují.

Víte, co je úžasné na tomto produktu? Je to certifikováno jako BIO. Ano, s Bione Cosmetics Bio můžete mít nejen krásné, ale i zdravé řasy. S obsahem alespoň 85 % přírodních složek, toto sérum je jako nádech čerstvého vzduchu pro vaše oční řasy. A navíc, žádné silikony a žádné sulfáty! Je to čistá krása, doslova.Bione Cosmetics Bio Posilující Sérum je plné přírodních zázraků, které vaše řasy milují. Obsahuje keratin, kofein, matrin a surfaktin, které vyživují řasy zevnitř, posilují jejich strukturu a podporují rychlejší růst. To vše v jediné lahvičce. A nezapomeňme, že můžete tento produkt použít i na vaše obočí pro dokonalý vzhled!

Pokud se ptáte, kdy uvidíte výsledky, máme pro vás dobrou zprávu. Po 3 týdnech pravidelné aplikace budete moci pozorovat změny. Vaše řasy budou silnější, zdravější a odolnější proti vypadávání. A to není všechno! Množství séra v jedné lahvičce postačí až na 300 aplikací, což znamená, že tento produkt vám vydrží dlouho.

Aplikovat Bione Cosmetics Bio Posilující Sérum je hračka. Použijte přiložený štěteček a naneste sérum na předem očištěná víčka v místech, kde začínají řasy. Aplikujte jednou denně, ideálně před spaním, a po dosažení viditelných výsledků můžete přejít na 2-3× týdně. Jen si dejte pozor, abyste se nedotkly očí, a v případě kontaktu s očima vypláchněte vlažnou vodou.

Složení tohoto séra je jako malý poklad. Keratin, kofein, matrin, surfaktin a další přírodní látky pracují ve prospěch vašich řas. A co je nejlepší, neobsahuje konzervanty, alergeny ani parfemaci. Takže vaše řasy dostanou to nejlepší, co příroda nabízí, bez zbytečných látek.

Výrobcem produktu Bione Cosmetics Bio Posilující Sérum je česká společnost Bione Cosmetics. Tato značka má bohatou historii, až sahající do roku 1998, kdy byla založena mateřskou společností Drogerex. Bione Cosmetics se specializuje na kosmetiku, která spojuje přírodu, vědu a osvědčené tradiční receptury.

Co značku Bione Cosmetics vyniká, je její důraz na kvalitu a přírodní složení svých produktů. Veškeré výrobky této značky jsou navrženy s ohledem na funkčnost, obsahují vysoký podíl účinných látek a jsou šetrné k životnímu prostředí i k pokožce. Značka se nevyhýbá nejnovějším vědeckým poznatkům z oborů kosmetologie, biochemie, dermatologie, botaniky, farmacie a ekologie a za více než dvě desetiletí se vypracovala na pozici oblíbené značky, kterou si lidé v České republice velmi oblíbili.

Vyzkoušejte Bio Bione a nechte se unést přírodní péčí o své řasy a pleť. Bione Cosmetics Bio Posilující Sérum je jen jedním z mnoha produktů této značky, které vám mohou pomoci vytvořit krásný a zdravý vzhled. Vaše řasy si to zaslouží!

Takže, co říkáte? Budete vyzkoušet tuto krásnou bio péči pro vaše řasy? My říkáme, že stojí za to! Vaše řasy vám za to budou vděčné, a vy budete zářit krásou přírody.

Kompletní složení produktu:

AQUA
GLYCERIN
HYDROLYZED LUPINE PROTEIN
RHAPONTICUM CARTHAMOIDES ROOT EXTRACT (ECDYSTERONE)
SOPHORA FLAVESCENS ROOT EXTRACT (MATRINE)
MELATONIN
CAFFEINE
ADENOSINE
PANTHENOL
SODIUM HYALURONATE (ULMW)
SODIUM SURFACTIN
COPPER GLUCONATE
PPG-2 METHYL ETHER
CELLULOSE GUM