Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Lash Serum

Natucain Lash Serum má za úkol učinit vaše řasy krásnými a zdravými. Vaše přirozené, vlastní řasy. Už nebudete potřebovat žádné falešné řasy. snadno tak zdůrazníte svůj vzhled a podpoříte růst svých vlastních řas. Unikátní značka Natucain přináší zcela přírodní řešení problému díky spojení vědy a přírody. Sérum napomůže přirozené obnově řas, zajistí jejich hustotu, sílu a objem.

Natucain Lash Serum Growth Activator podpoří růst řas přímo u kořínků a umožní prodloužení růstové fáze, díky tomu zpomalí vypadávání a řídnutí. Sérum obsahuje složky, které jsou čistě přírodního původu. Nemusíte se obávat hormonů, parabenů, sulfátů nebo silikonů. Sérum nemá žádné vedlejší účinky a první výsledky užívání můžete pozorovat už za 6 - 8 týdnů. Přesný aplikační kartáček možní snadnou aplikaci séra.

Sérum obsahuje přelomový komplex čistě přírodního původu MKMS24, který ze založen na patentované technologii buněk z bambusu, tymiánu a čočky. Stimuluje růst řas přímo u kořínků a zároveň je vyživuje. Regeneruje a obnovuje jejich zdravý vzhled .Je určen pro krásné, dlouhé a husté vlasy, které podtrhují a zvýrazňují vaši přirozenou krásu. Složení je vhodné i pro vegany.

MKMS24: Patentovaná aktivní složka, získaná pomocí technologie kmenových buněk z výtažků z bambusu, tymiánu a čočky. Stimuluje růst řas přímo u kořínků a poskytuje jim všechny základní živiny, které potřebují k rychlému a silnému růstu. Výsledkem jsou delší, silnější a hustší řasy
Co můžete očekávat od tohoto séra? Zajistí přírodní růst řas a až o 52 % delší řasy. Stimuluje také růst řas přímo u kořínků, vyživuje a regeneruje řasy, nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Aplikace je snadná pomocí přesného aplikačního štětečku. Neobsahuje žádné hormony, parabeny, sulfáty ani silikony, takže ani z dlouhodobého hlediska není užívání ničím zdraví ohrožujícím. Složením je vhodný i pro vegany, muže i ženy.

Sérum Natucain Lash Serum Growth Activator 3,8 ml se aplikuje na čistou, suchou a odmaštěnou linii řas. Neoplachujte a nechte sérum plně absorbovat do řas a pokožky. Poté pokračujte ve své běžné kosmetické rutině, jako je aplikace krémů nebo řasenky. Pro rychlejší výsledky je vhodné používat sérum 2x denně ráno i večer během prvních 6 - 8 týdnů. Poté jen aplikujte jednou denně.

Složení přípravku Natucain Lash Serum Growth Activator 3,9 ml:

Aqua (Water) – Alcohol – Triethyl Citrate – Xanthan Gum – Glycerin – Citric Acid – Bambusa Vulgaris (Bamboo) Leaf Extract - Thymus Vulgaris (Thyme) Extract - Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract – Origanum Vulgare (Oregano) Extract – Ocimum Basilicum (Basil) Leaf Extract - Cicer Arietinum (Chickpea) Seed Extract - Glycine Max (Soybean) Seed Extract - Pisum Sativum (Pea) Extract – Sodium Benzoate – Potassium Sorbate

Věříme, že vám toto sérum pomůže získat zdravé a krásné řasy v jakémkoliv věku. Nezapomeňte sérum také doporučit svým přátelům a známým, kteří mají problémy s řídnutím řas. Sérum koupíte na různých e-shopech i v lepších lékárnách - pravděpodobně vždy na objednávku.