Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Saloos

Saloos je značka, která přináší šetrnou péči o vaše tělo a vaši pleť. Je to celá škála produktů pro péči o pokožku celého těla z čistě přírodních surovin. Saloos si dalo za cíl přinášet radost, pohodu i harmonii do vašeho života. Není to jenom o produktech a jejich účincích, ale také o jejich krásné vůni, která jako bonus léčí i vaší duši.Právě Aromaterapie se dá vnímat jako jeden z přirozených principů k dosažení duševní a tělesné rovnováhy. S nadšením a rozvahou přijímají nová řešení s ctí osvědčené postupy, prověřené léty a starými kulturami. Cílem výrobce značky Saloos bylo vždy především zajistit spokojenost zákazníka a nabízet mu pouze to nejlepší. Zároveň chtějí v oblasti kosmetiky také vzdělávat a předávat informace o správném využívání nejčistších přírodních látek i rozmanitých možnost jejich využití. Chtějí rozvíjet pole aromaterapeutické kosmetiky, zvyšovat o ní obecné povědomí široké veřejnosti.

Harmonie těla je totiž důležitým pilířem při snaze o dosažení tělesné rovnováhy. Radost z darů přírody a jejich využití pro krásu, duševní pohodu i relaxaci tu berou vážně. Proto nabízejí cestu staletími ověřenými účinky rostlin a výluhů a snaží se tak přinášet nový rozměr při pohledu na způsob života a jeho vnímání.

Produkty značky Saloos příjemným způsobem ovlivňují zdraví i celkovou pohodu těla. Základním principem Saloos je péče o tělo v souladu s přírodou, ze které produkty čerpají to nejlepší a kterou se snaží nezatížit a zachovat tak pro příští generace.

Velmi si zakládají na výběru všech surovin. Ty jsou vždy od prověřených dodavatelů se kterými mají dlouhodobé vztahy. To zajistí prvotřídní kvalitu. Nikdy nejsou pro výrobu používány náhražky jako je v kosmetice běžné. Ve složení tedy nenajdete věci jako sojový olej. Pracují pouze s oleji lisovanými za studena.

Díky svému přístupu se značka Saloos stala českou jedničkou v oboru aromaterapeutických přípravků. Jako první v České republice dokázali splnit náročné podmínky certifikace, která vedla k získání ochranného označení CPK BIO.

Každé písmenko v názvu firmy SALOOS reprezentuje nějakou vlastnost firmy nebo produktů.

S je tu jako souznění s přírodou, kterou respektují a ze které čerpají nejen suroviny, ale také receptury. Produkty obsahují oleje lisované za studena, což přináší ten nejvyšší obsah přírodních látek. A je jako aktivní přístup. Klíčový je totiž původ a složení surovin, na což kladou zásadní důraz. Kvalitu těchto surovin pravidelně testují a pracují pouze s prvotřídními oleji, které zaručují aktivní působení na lidské tělo. L je jako láska k životu. Harmonie těla a duše je to nejdůležitější pro zdravý a spokojený život. Láska k životu provází veškeré snažení i dění ve firmě. První O je odpovědnost a úcta. V rodinné firmě panuje úcta k jednotlivým členům. A odpovědný přístup je závazek a nezbytná součást jejich podnikání. Druhé O je jako otevřenost a odvaha. Jsou otevřeni novým možnostem a vašim přáním. Stále se zdokonalují a cílem je vždy přirozená a přitom účinná péče o pokožku těla i obličeje. A nakonec je tu S jako smysl dělat věci poctivě.