Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Hairplus

FacEvolution Hairplus je růstové sérum na řasy a obočí. Jedná se o unikátní přípravek bez hormonů, který vám pomůže dosáhnout maximální přirozenou délku a hustotu řasů. Tento přípravek prokazatelně dokáže prodloužit řasy a zvýrazní také barevný pigment řas a obočí. Klinické studie tohoto přípravku prokázaly, že k maximálnímu prodloužení řas dojde už během 4 až 8 týdnů a to až o 40 - 45 % jejich původní délky.

sérum obsahuje speciální bio peptidy, které pomohou intenzivně posílit strukturu čas i obočí a zároveň sníží četnost jejich vypadávání. Vitamíny A, C i E vyživí a ochrání citlivou okolní pokožku. Ženšenový výtažek prokrví řasovou folikulu, která díky tomu bude lépe zásobována potřebnými živinami, jako je panthenol nebo výtěžky z květů.Sérum FacEvolution Hairplus působí tak, že bio peptidy prodlužují růstovou fázi řasy. Namísto vypadnutí tak nejdříve doroste mnöhem větší délky. stejně tak je tomu u obočí. Během procesu navíc mohou čerpat důležité živiny a podpůrné látky, které potřebují k prokrvení folikulů. Maximální nárůst pozorujete už opravdu rychle. Pokud budete sérum užívat opravdu pravidelně, tak jedno balení vám vystačí minimálně na 6 měsíců.

Sérum můžete nanášet prakticky kdekoliv a kdykoliv. Ideálně vždy jednou denně na čisté a odlíčené řasy a obočí. Aplikuje se přímo ke kořínkům řas vždy v celé délce horního a spodního víčka. Nanášet je nutné pouze opravdu přiměřené množství séra, abyste předešli případným alergickým reakcím, pálení nebo zarudnutí.

Nejsme lékaři, ale marketéři. Proto nám nic z toho nemusíte věřit. Ovšem pokud produkt získává kladné recenze od zákaznic na Heurece, nesjpíš na tom něco bude nemyslíte? Zákaznice, které produkt zakoupily hlásí, že jejich řasy se opravdu prodloužily o několik milimetrů. Jejich obočí houstne a všechny ženy se shodnou i s muži, že přírodní a přirozené obočí a řasy vypadají mnohem lépe, než vrstvy černé barvy z make-upu nebo nedej bože umělé řasy, které vypadají vskutku uměle.

Složení FacEvolution Hairplus: Aqua, Glycerin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Propylene Glycol;Triethanolamine, Panax Ginseng Extract, Phenoxyethanol, Citric Acid, O-Cymen-5-Ol, Sodium Pca;Gluconolactone, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Benzoate;Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Lactic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Chamomilla Recutita Extract;Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera Leaf Extract, Faex Extract, Ethylhexylglycerin, Leucine, Pisum Sativumsprout Extract, Myristoyl Pentapeptide-17.

Prodejce Vivantis ve svých marketingových materiálech zveřejnil také youtube video, kde fungování přípravku dále rozvádí:Věříme, že se vám pomocí tohoto séra podaří dosáhnout uspokojivých výsledků a vy už budete moci konečně zapomenout na vypelichané obočí a vypadané řasy.