Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

Hairplus Red Coral

Hairplus Red coral je přípravek určení pro prodloužení řas přirozenou cestou, vyšší hustotu i objem. Olej pro toto sérum se získává z obnovitelných zdrojů karibských ostrovů a vám pomůže získat neuvěřitelnou hustotu a délku řas i obočí. Hairplus Red Coral je přípravek o kterém již dlouho sníte.

Právě jeho duální účinek oceňují všechny uživatelky. Není určený jenom pro řasy, ale také obočí. Obočí opravdu zahustí a viditelné výsledky na vás čekají už za pár týdnů. První viditelné výsledky na řasách i obočí na vás čekají po 4 týdnech užívání a po 10 - 12 týdnech pak dosáhnete maximální síly. Jedna lahvička séra HAIRPLUS RED CORAL obsahuje 3 mililitry tekutiny což je ideální pro užívání až po dobu 3 měsíců. Výsledky se dostaví dříve než své první sérum vypotřebujete.Pozor - toto sérum je vhodné pro muže i ženy. Ženy jej mohou používat i na permanentní make-up bez problémů. Sérum jednoduše podporuje růst pevných, hustých řas, jako optimální základ pro jejich prodloužení. Pro co nejlepší výsledky se užívá sérum jedenkrát denně.

Aplikace séra je jednoduchá a rychlá. Sérum je průhledné a okamžitě se vstřebává do pokožky. Stačí aplikovat 1x denně ideálně ráno nebo večer podél horních kořínků řas jako oční linku. Účinnost je zajištěna pravidelným užíváním. Pokud by se aplikace z jakéhokoliv důvodu přerušila, očekávané výsledky se buď zpomalí nebo zaniknout. Ovšem můžete začít kdykoliv znovu.

Pro řasy se nanáší pomocí integrovaného štětečku na horní okraj víčka. Pro obočí je doporučeno využít větší množství přípravku na holá místa nebo místa, kde chcete zahustit. Přírodní aktivní látky budou působit jako podpora prokrvení. Pokud máte citlivé oči, může během prvního týdne užívání dojít k zarudnutí nebo otokům kolem oka. Při nanesení je možné cítit pá lení. Ovšem tím byste se neměli nechat odradit. Pokud by vám dělalo každodenní používání ze začátku potíže, můžete zkusit aplikovat obden a frekvenci postupně zvýšit.

Díky svému speciálnímu složení stimuluje hairplusrasy.cz funkci vlasových folikul, podporuje přirozený růstový potenciál a pomáhá udržovat, omlazovat a pečovat o novou délku řas. Hairplus red coral zvýší pružnost struktury chloupků, čímž zamezí jejich lámání. Díky přírodním složkám se posiluje struktura chloupků a zabraňuje se tak jejich vypadávání.

Ve složení najdete Sympeptid, který zajišťuje, že aktivní složky proniknout hluboko do kůže a vlasových kořínků. Peptid podporuje produkci keratinu, který je hlavním komponentem řas a vlasů. Keratin v těle snižuje zámky stárnutí a zároveň zlepšuje vzhled obočí a řas. Kyselina hyaluronová a D-panthenol vyživí řasy a zajišťuje jejich viditelný objem i délku. Pokud budete přípravek užívat pravidelně, rozhodně za 4-6 týdnů poznáte rozdíl.

Složení:

olej z karibských korálů – zlepšení délky a hustoty řas i obočí
sympeptid – usnadnění průniku aktivních složek ke kořínkům
peptid – zlepšení celkového vzhledu obočí a řas
kyselina hyaluronová, D-panthenol – výživa, dodání objemu a délky

Věříme, že i vy poznáte rychlé výsledky a budete spokojeni se svými krásnými hustými řasami i obočím.