Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

ReveLashes

Tentokráte si povíme o produktu Eveline cosmetics ReveLashes. Tento produkt vám nabízí značka Eveline Cosmetics, která má dlouholeté zkušenosti, široké spektrum produktů a také reagují na nové trendy v oblasti kosmetiky. Eveline Comsetics je polský výrobce a vývozce kosmetiky, která se zaměřuje na inovace. Značka využívá nové technologie a objevy světové kosmetologie. Zároveň je ale věrná ověřeným produktům. A právě proto a díky garantované efektivitě i vyváženému poměru kvality, si kosmetika Eveline získala důvěru ve více než 70 zemích na šesti kontinentech.

Díky své inovativnosti, kvalitě a profesionálnímu přístupu, mohla značka Eveline rozšířit své působení tak daleko. I vy se můžete připojit do objevování jejich produktů a nahlédnout tak do tajemství své přirozené krásy, kterou kosmetika podtrhuje.

Eveline Cosmetics ReveLashes je sérum, které vede k oslnivému pohledu s bohatými vějíři. Abyste takového krásného vzhledu dosáhly, potřebujete aplikovat toto sérum obohacené o bimatoprost a biotinoyl tripeptid, který posiluje řasy a zároveň stimuluje samotný jejich růst. Výtažek z granátového jablka pak zajistí dávku hydratace a regenerační účinek.

Sérum Eveline Cometics ReveLashes hydratuje, vyživuje, posiluje řasy a pečuje o ně. Zajistí také objem řas a intenzivní pohled. Stimuluje řasy k růstu a prodlužuje je opticky. Výživná kúra působí přes noc a aplikace je snadná.

Složení přípravku:
- bimatoprost – stimuluje a urychluje růst řas
- biotinoyl tripeptid – posiluje řasy od kořínků ke konečkům
- granátové jablko – zajistí řasám optimální zvlhčení a výživu

Lash Infinity System TM + Bimatoprost je v současné době považovaný az jednu z těch nejúčinnějších látek, které podporují růst očních řas. Podporuje fázi aktivního růstu řas. Biotynol tripeptyd intenzivně zpevňuje vlákna a kořínky očních řas zvyšuje syntézu keratinocytů a tím účinně ošetřuje řasy tak, aby byly pevné a hebké. Extrakt z marhaníku granátového hluboce zvlhčuje, vyživuje a obnovuje oční řasy, přičemž zlepšuje a chrání jejich barvu.

Aplikace přípravku je velmi snadná. Aplikuje se podobně jako očnílinky. Jednoduše jedním tahem podél linie růstu řas nanesete na horní víčko. Aplikuje se jednou denně na čistou a suchou pokožku, nejlépe večer po odstranění make-upu. Sérum se nesmí nanášet dovnit oka ani na spodní oční víčko. Jemně odstraníte převývající velké množství séra mimo oblast aplikace. Jakmile dosáhnete požadovaného účinku, bude stačit aplikovat sérum 2x nebo 3x týdně, aby se účinek séra zachoval. Prvních výsledků byste si měla všimnout v období mezi 4. až 8. týdnem užívání. Nejvýraznějšího efektu pak dosáhnete po užívání podobu 4 až 5 měsíců. Jedno balení by mělo vystačit na 4 - 5 měsíců užívání.

Mezi vedlejší účinky patří možné zarudnutí kůže, svrbění, štípání nebo pálení. Tyto vedlejší účinky by měly zmizet po prvním použití. Závažnější vedlejší účinky zahrnují trvalou změnu barvy duhovky při nesprávném nanášení, zvýšená viditelnost kapilár v oční bulvě, hnědé zbarvení kolem řasové linky.