Máte jiný problém? Vyberte...

Co mi pomůže?

RefectoCil

RefectoCil je sérum na řasy i obočí s dvojitým účinkem 6 ml. Pomáhá zákaznicím získat o až 56 % delší řasy, stejně tak jako silnější a hustší obočí s menšími mezerami. Sérum má složení z přírodních účinných látek, které prodlužují růstovou fázi ve vlasových koříncích, chloupcích a řasy budou delší a silnější. Klinické testy prokázaly, že 93 % osob, které testovaly produkt, mělo viditelné účinky po 6 týdnech a následně po 10 týdnech se chloupky a řasy rozrostly ještě výrazněji.Přípravek je dermatelogicky i oftalmologicky testovaný. Růst řas aktivuje přirozeně a posiluje výrazně jejich objem. RefectoCil účinně podporuje růst řídkého a vytrhaného obočí, Vaše obočí bude nejen hustší, ale i pružnější a zdravější. Vysoce účinné složení je podpořeno klíčovou biaktivní látkou Black Sea Rod Oil, což je výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského. Sérum neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin, ani parfémy.

Klinického testu, který potvrdil účinnost se zúčastnilo 30 lidí v renomovaném německém zkušebním ústavu.

Tajemství tohoto séra spočívá především v karibském korálu Plexaura homomalla. Protože oceán je původcem veškerého života a růstu. Hluboko pod hladinou moří se skrývá fascinující a velmi složitý podvodní ekosystém, který čítá stovky tisíc mořských živočichů a organismů. Vědci na celém světě se zaměřují na tyto organismy a bioaktivní látky v nich obsažené. Mnohé z objevů těchto vědců pak byly úspěšně aplikovány v lékařství a kosmetice. A výsledkem je právě i Lash & Brow Booster 2 in 1 od RefectoCilu. Olej přirozeně obsažení v korálu tohoto trsovníku aktivuje růst obočí i řas.

Každá vlasová folikula a to i ta v řasách prochází několika fázemi růstu a přechodu. Tento proces se nazývá růstový cyklus vlasu. Je dokázáno, že tento cyklus je možné pozitivně ovlivnit použitím jistých látek. A zde právě přichází na řadu RefectoCil Lash & Brow Booster 2 v 1. Tento olej znatelně prodlouží anagenovou růstovou fázi a sníží počet vlasů, které se nacházejí v katagenové a telogenové fázi - tedy fázi uvolnění. Stimuluje kořínky a aktivuje dělení buněk a růst chloupků řas a obočí. Dále také zlepší jejich strukturu a pružnost a zabrání lámání a předčasnému vypadávání. Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tudíž vstřebává mnohem snadněji než uměle vyrobené látky. Během vývoje tohoto přípravku byl kladen důraz na omezení dalších přísad, aby čistota buněk a účinek korálového výtažku na vlasové kořínky zůstal zachován. Mezi vybrané přidané látky patří třeba biotin a D-panthenol, které vyživují a pečují o řasy a chloupky obočí v každé fázi růstu. Vitamín krásy - biotin, je pak důležitý pro zdravý růst chloupků, protože se účastní mnoha procesů v organismu, jako je dělení buněk a metabolické děje. D-panthenol je pak důležitou součástí každého chloupku obočí a významným pečujícím prvkem.

Aplikuje se denně před spaním po umytí obličeje. Efekt je viditelný po 6 týdnech. Lahvička obsahuje 6 mililitrů a měla by vám vydržet při každodenní aplikaci po dobu 6 až 7 měsíců.